BERZÂH-I SUĞRA

Bize kendinizi tanıtır mısınız?

1985 yılında Mersin’de doğdum. Çocukluğumdan beri sürekli etrafı izleyen ve her şeyi dinleyen birisiydim. Hayatım spor ve hayaller üzerine kuruluydu. Daima insanları ve çevremde bulunan diğer her şeyi anlamaya çalışan, duygularını içinde yaşayan birisiydim. Sanırım bu benim şimdi ki Gürkan olmamı sağlayan en büyük etken oldu.

İlgi alanlarım; insan anatomisi, arkeoloji, insan psikolojisi ve mistik sanatlar üzerine olduğunu anladıktan sonra kendimi bu yönde geliştirmeye başladım. İnsan bedeninin işleyişini, düşünce yapısını, antik uygarlıkları, kültürel özelliklerini ve unutulmuş kadimsel yaratılış bilgilerini araştırmaya başladım.

Öğretmenlik mesleğimden arta kalan zamanlarda Türkiye’nin dört bir tarafını gezen, gittiği yerlerde antik medeniyetleri araştıran, sahaflardan ve antikacılardan kadimsel bilgileri anlatan kitapları toplayan ve sürekli kendini geliştirmeye çalışan birisiyim.

Kitap yazma maceranız nasıl başladı?

Ortaokuldayken Türkçe dersinde öğretmenimizin herkesten ufak bir hikâye oluşturmasını istemesiyle, iç dünyamı dışa yansıtma serüvenim başladı. Korku, fantastik, farkındalık üzerine denemelerimi, ufak hikâyelerimi yazmaya başladım.

Kitabınızın yayınlanma aşamasındaki deneyimlerinizden söz edebilir misiniz?

Luna Yayınlarını tercih etmemin en önemli nedenlerinden biri bu deneyimler. Yalnız olmadığınızı, sizi anlayan ya da anlamaya çalışan kişilerle karşı karşıya olduğunuzu hissettiriyorlar. En sıra dışı isteklerinizi bile anlayışla karşılanıyor ve uygun olan en iyi şekilde geri dönüş alabiliyorsunuz.

Kitabınızın en etkileyici yönü nedir?

Berzah Serisi Tılsım-ı Berzah ve Berzah-ı Suğra tamamen frekansı yükselten kelimelerle oluşturduğum, İnsanın iç benliğinde saklı olan evrensel bilgileri açığa çıkartabilmelerini sağlayan yönlendirmelerle doludur.

 

Gürkan Narin - Yazarın kitapları

Kapat