Tanışalım

Her şeyden önce Luna Yayınları ticari kaygıları bir kenarda tutmaya çalışarak yoluna başlamış olan Kuzey Işığı Ltd. Şti bünyesinde yer almaktadır. Türk yayın dünyasına Kuzey edebiyatının değerli eserlerini kazandırmak amacı ile kurulan Kuzey Işığı Ltd. hızla büyümüştür.

Luna Yayınları ise yayın dünyasında bir başka talebi gidermek amacı ile kurulmuştur. Bu amaç, yetenekli ama keşfedilmemiş yazarlara daha iyi ve kaliteli bir biçimde okuyucu ile buluşma fırsatı vermektir. Bu doğrultuda yetenekli yazarlar her anlamda desteklenmektedir.

Kuzey Işığı Ltd. Şti. ilkeleri doğrultusunda Luna Yayınları’nın da en önemli hedefi Türk yayıncılığına değerli eserler ve yazarlar kazandırmaktır.

Luna Yayınları için kaliteli kitap yayınlamak her zaman ticari kaygıların önünde olmuştur. İçerik, kapak, tanıtım ve dağıtım süreci içerisinde hedeflenen tek şey ise yazar ve okuyucu memnuniyetidir.

Ayrıca Luna Yayınları olarak son yıllarda İngilizce düzelti hizmeti veren Kuttura Proofreading & Editing (https://www.kuttura.com) şirketiyle iş birliği yapmaktayız.

Sonuç olarak:
Hayallerinizi gerçekleştirmek için genç, deneyimli ve uzman kadromuzla sizinle buluşmaktan son derece keyifliyiz. Sizlere yardım etmekten, isteklerinizi karşılamaktan mutlu olacağız. Luna, daha iyi bir yazar olmanız ve başarılarınızı arttırmanız için, kitap yayınlatma ve sonrasındaki; tanıtım ve okurla buluşma süreci boyunca her an yanınızda olacak.

Sizleri yayınevimizin bir parçası olarak görmekten mutluluk duyarız.

Kapat